Mesaj gönder

Tip 1 Elektrikli Akıllı Sayaç 3 Fazlı Yerel Şarj Kontrol Desteği Dondurma Fonksiyonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Pekin, Çin
Marka adı: Banner
Model numarası: DTZY88C
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Ödeme koşulları: L / C, T / T
renk: Beyaz Gri
Vurgulamak:

DTZY88C Elektrikli Akıllı Metre

,

0.6Un Elektrikli Akıllı Metre

,

3 Fazlı Akıllı Metre Donma Fonksiyonu

Genel Bakıştip 1 üç fazlı yerel şarj kontrollü akıllı enerji ölçer (CPU kart anahtarı dahili/harici)
 
DTZY88C tip 1 üç fazlı yerel şarj kontrol akıllı enerji ölçer (CPU kart anahtarı dahili/harici), aktif ve reaktif enerji zaman paylaşımı ölçümü, veri işleme, olay ile yeni nesil yüksek hassasiyetli akıllı üç fazlı enerji sayacıdır. kayıt, Yük kaydı, otomatik kontrol, bilgi etkileşimi ve diğer işlevler, verilerin okunmasını kolaylaştırmak için geniş ekran LCD ekran kullanın ve güç bölümlerinde uzaktan bilgisayar yönetimini kolaylaştırmak için kızılötesi ve uzak iletişim arayüzleri sağlayın.Bu temelde, hırsızlık önleme performansını ve operasyonel güvenilirliği büyük ölçüde artıran AC manyetik alan denizaltı önleme, güç anormalliği izleme, yük anahtarı yanlış çalışma algılama, manyetik önleme ve sabit manyetik alan izleme gibi işlevler eklenir.Bu akıllı sayaç, çeşitli yazılım ve donanım parazit önleme önlemleri ve yedekli tasarım benimser.Büyük ölçekli entegre devre ve SMT teknolojisi ile üretilmiştir.Anahtar bileşenler, bu enerji sayacını son derece güvenilir ve daha güvenilir kılan, uluslararası üne sahip uzun ömürlü bileşen markalarından seçilmiştir.Uzun çalışma ömrü.
2.ana parametreler
1. Doğruluk: Aktif güç seviyesi 1 ve reaktif güç seviyesi 2.
2. Anma gerilimi (Un): 3×220/380V
3. Çalışma voltajını sınırlayın: 0.6Un~1.2Un.
4. Mevcut spesifikasyon: 5(60)A.
5. Temel hata, başlatma ve yavaşlama: GB/T17215.321-2008 gereksinimlerini karşılayın.
6. Boyutlar: 290mm×170mm×85mm.
7. Kurulum boyutu: 240(256)mm×150mm.
8. Aşağıdaki ilgili spesifikasyonlara uyun:
Q/GDW 1354-2013 akıllı elektrik enerjisi sayacının işlevsel özellikleri;
Q/GDW 1356-2013 Üç fazlı akıllı elektrik enerjisi sayacı tipi spesifikasyonu;
Q/GDW 1827-2013 üç fazlı akıllı elektrik sayacı teknik özellikleri;
Q/GDW 1365-2013 Akıllı Enerji Sayacı Bilgi Değişimi Güvenlik Sertifikasyonu Teknik Şartname;
DL/T 645-2007 Çok fonksiyonlu elektrik sayacı iletişim protokolü ve dosyalama belgeleri;
DL/T 614-2007 Çok fonksiyonlu elektrik sayacı.
üç.ana işlev
1. Destek 4 oran, yıl boyunca maksimum 14 zaman dilimi, her gün 14 zaman dilimi ayarlanabilir, iki set tarife zaman çizelgesi değiştirme ve tatiller için özel zaman çizelgesi ayarları.
2. Son 12 yerleşim günü için iki yönlü toplam elektrik enerjisini ve çeşitli tarifelerin elektrik enerjisi verilerini depolayabilen veri depolama işlevini destekleyin.
3. Zaman dondurma, anlık dondurma, günlük dondurma, kararlaştırılan dondurma ve tam nokta dondurma ile dondurma işlevini destekleyin.
4. Destek olay kayıt fonksiyonu, toplam elektrik kesintisi sayısını, toplam programlama sayısını, toplam kalibrasyon sayısını, toplam açık sayaç kapağını, çekme ve kapatma olaylarını kaydedebilir;elektrik sayacı sıfırlama olayının zamanını ve Elektrik verilerinin sıfırlanma zamanını vb. kalıcı olarak kaydedebilir.
5. Yük kayıt fonksiyonu ile DL/T 645-2007 "gerilim, akım, frekans", "mevcut ve reaktif güç", "güç faktörü", "mevcut ve reaktif toplam enerji", "dört kadran" arasında tanımlanabilir. Altı tip veri öğesinin "toplam reaktif enerji" ve "mevcut talep" kombinasyonunun herhangi bir kombinasyonu.
6. Katı hal ortamı (CPU kartı) ve elektrik satış sistemi aracılığıyla gerçekleştirilen yerel ücret kontrol işlevini destekleyin ve elektrik parametrelerini elektrik enerjisi sayacında ayarlayabilir ve komutları çekip kapatabilir.
7. Işık alarm çıkışı ile alarm fonksiyonunu destekleyin.Işık alarmı, arka ışığın yanması ile gösterilir ve olay normale döndüğünde alarm otomatik olarak sona erer.
8. Güvenlik kimlik doğrulamasını ve diğer işlevleri destekleyin.Katı hal ortamı (CPU kartı) aracılığıyla elektrik enerjisi sayacı için parametre ayarı veya uzaktan kumanda komutları verirken, güvenli ve güvenilir veri iletimini sağlamak için ESAM modülü güvenlik kimlik doğrulamasını geçin.
9. 1 kızılötesi iletişim arabirimi ve 1 RS485 iletişim arabirimi vardır.
10. Yük anahtarının iki modu vardır: dahili ve harici.
11. Elektrik kesintisi uyandırma işlevini destekleyin.

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +86-18740359806

Naber : +8618202998636