Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Amanda

Telefon numarası : +86-18740359806

Naber : +8618202998636

"100 günlük kalite etkinliği" özet toplantısının başarılı bir şekilde toplanmasından dolayı içten tebrikler

August 22, 2022

10 Haziran 2022 öğleden sonra, Herong Electric Co., Ltd., "kalite bilincini güçlendirmek, mükemmel kalite yaratmak ve Herong markasıyla müşteri güvenini kazanmak" temasıyla "100 günlük kalite faaliyetinin" bir özetini ve lansmanını gerçekleştirdi. "toplantı.Toplantıya teknik direktör Li Dayan başkanlık etti.Toplantıya grubun genel müdürü, müdürü ve pazarlama müdür yardımcısı, denetim ve tanıtım komitesi başkanı, pazarlama müdürü, teknik direktör ve yapım şirketinin tüm personeli katıldı.

İlk olarak, Pazarlama Direktörü Huang Xuan, ""100 Günlük Kalite Etkinliği" için Ödüller Kararını okudu.

Hemen ardından grubun genel müdürü, Denetleme ve Tanıtım Komitesi Başkanı ve pazarlama müdür yardımcısı "100 günlük kalite faaliyeti" ödülünü kazananlara ödüllerini takdim etti.

hakkında en son şirket haberleri "100 günlük kalite etkinliği" özet toplantısının başarılı bir şekilde toplanmasından dolayı içten tebrikler  0

Son olarak, grubun genel müdürü Wang Yongbin, üretim biriminin tüm personelinin her zaman "önce müşteri, önce kalite" ideolojisini oluşturmasını, sıfır kusur ruhuna bağlı kalmasını, müşterilerden sorumlu olmasını gerektiren bir kapanış konuşması yaptı. , şirketten sorumlu olmak ve her zaman kaliteye dikkat etmek., "Liderler kaliteye önem verir, üretim kaliteyi takip eder, çalışanlar kaliteye dikkat eder" iyi bir atmosfer yaratmak, mükemmel kalite yaratmak, müşteri güvenini kazanmak ve "Herong Electric" markasını pazar rekabetinde yenilmez kılmak.