Mesaj gönder

Alev Geciktirici ile 4.5mva 11kv 415v Kuru Tip Dağıtım Trafosu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TSTY
Sertifika: ISO9001
Model numarası: SC (B) 10
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: tahta kutu
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Vurgulamak:

415v Kuru Tip Dağıtım Trafosu

,

4.5mva Kuru Tip Dağıtım Trafosu

4.5mva 11kv - 415v Kuru Tip Elektrik Trafosu 15kv 1250kva güç trafosu

Ürün Açıklaması

 

Kuru Tip Trafolar SCB10 / SCB11/ SCB13
Kuru tip transformatörler, çekirdek ve sargıların yalıtkan yağa daldırılmadığı transformatörleri ifade eder.Soğutma yöntemleri, doğal havayla soğutma (AN) ve cebri havayla soğutma (AF) olarak ikiye ayrılır.Doğal hava soğutması yapıldığında, transformatör, nominal kapasitenin altında uzun süre sürekli çalışabilir.Cebri hava ile soğutma yapıldığında, transformatörün çıkış kapasitesi %50 oranında artırılabilir.Aralıklı aşırı yükleme işlemi veya acil kaza aşırı yükleme işlemi için uygundur.
Kuru tip trafo, endüstriyel ve maden işletmelerinin ve sivil binaların güç kaynağı ve dağıtım sistemindeki önemli ekipmanlardan biridir.10(6)kV veya 35kV şebeke voltajını kullanıcı tarafından kullanılan 230/400V bus voltajına düşürür.
 

Ürün Özellikleri:

Epoksi reçine yanmaz, alev geciktirici, kendi kendine sönen katı bir yalıtım malzemesi olduğundan, güvenli ve temiz, epoksi reçine döküm kuru tip transformatörler yağsız, yanmaz, düşük işletme kaybı, güçlü kısa devreye sahiptir. direnç, daha az bakım çalışması, yüksek çalışma verimliliği, küçük hacim ve düşük gürültü.Genellikle yangın önleme ve patlama koruması gibi yüksek performans gereksinimleri olan yerlerde kullanılır ve aşağıdaki pratik özelliklere sahiptir: 1.Güvenli, yanmaz, kirlilik içermez ve doğrudan yük merkezinde çalıştırılabilir;2. Yüksek mekanik mukavemet, güçlü kısa devre direnci, küçük kısmi deşarj, iyi termal kararlılık, yüksek güvenilirlik ve uzun hizmet ömrü;3. Düşük kayıp, düşük gürültü, bariz enerji tasarrufu etkisi, bakım gerektirmez;4. İyi ısı dağılımı performansı, güçlü aşırı yük kapasitesi ve cebri hava soğutması sırasında kapasite çalışması arttırılabilir;5. İyi nem direnci, yüksek neme ve diğer zorlu ortamlara uyum sağlar;6.Kuru tip transformatörler Akıllı sinyal sıcaklık kontrol sistemini kullanarak, üç fazlı sargıların ilgili çalışma sıcaklıklarını otomatik olarak algılayabilir ve görüntüleyebilir, fanı otomatik olarak başlatabilir ve durdurabilir ve alarmlar ve açmalar gibi fonksiyonlara sahiptir;7. Küçük boyut, hafiflik, daha az alan ve düşük kurulum maliyeti.
Alev Geciktirici ile 4.5mva 11kv 415v Kuru Tip Dağıtım Trafosu 0
Alev Geciktirici ile 4.5mva 11kv 415v Kuru Tip Dağıtım Trafosu 1
Alev Geciktirici ile 4.5mva 11kv 415v Kuru Tip Dağıtım Trafosu 2
Uygulanabilir Ortam:
1.0-40 (℃), bağıl nem <70%;
2.İrtifa: 2500 metreden fazla değil;
Özellikle kentsel elektrik şebekeleri, yüksek binalar, iş merkezleri, tiyatrolar, hastaneler, oteller, tüneller, metrolar, yeraltı elektrik santralleri, istasyonlar, rıhtımlar, havaalanları, kombine trafo merkezleri vb. gibi önemli yerler için uygundur.

İletişim bilgileri
Amanda

Telefon numarası : +86-18740359806

Naber : +8618202998636